Yeni yaşam alanınızı buldunuz mu?


Üniversiteliler için evler, odalar ve yurtlar..

STURENT GİZLİLİK POLİTİKASI

Sturent; internet sitesi, mobil uygulamalar ve diğer dijital platformlar üzerinden sağladığı hizmetler kapsamında ziyaretçilerinin, üyelerinin ve kullanıcılarının gizliliğine değer vermekte olup, paylaşılan kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgilerin güvenliği ile ilgili ziyaretçilerin, üyelerin ve kullanıcıların kaygılarını saygıyla karşılamaktadır.

1. Gizlilik Politikası’nın Kapsamı Sturent (“Sturent Üniversiteliler için evler, odalar ve yurtlar.. ” olarak anılacaktır.) kapsamında söz konusu site ve portaller üzerinden toplanan verileriniz ve bu verilerinizin güvenliği için işbu “Gizlilik Politikası” (“Politika”) ’nı hazırladık.

Ziyaretçilerimizin, üyelerimizin ve kullanıcılarımızın gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak ve kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarıyla uyumlu bir anlayış benimsemekteyiz.

2. Size Ait Ne Tür Verileri Toplamaktayız? Sturent İnternet Siteleri ve Dijital Platformlar üzerinden size ait iki tür veri toplanabilmektedir. Bunlar;

Size ait kişisel veriler (üyelik vb. amaçlarla bizlere elektronik formlar aracılığıyla sağladığınız bilgiler) ile Kişisel veriniz olmayan ve teknolojik altyapımızı geliştirmek amacıyla topladığımız ve 3. kişiler tarafından toplanan davranışsal verilerdir.

3. Sturent İnternet Sitesi üzerinden kullanıcılarımıza ait verileri genel olarak aşağıdaki amaçlar ile toplamaktayız: Kullanıcılarımıza kişiselleştirilmiş hizmetler sunmak ve kullanıcı tecrübesini daha kaliteli hale getirerek kullanıcı memnuniyetini arttırmak, Üyelerimizin, kullanıcılarımızın veya ziyaretçilerimizin bize izin verdiği ölçüde onlarla iletişime geçmek, hizmet ve kampanyalarımızdan haberdar etmek, Sturent İnternet Sitesinin teknik açıdan fonksiyonlarını izlemek ve gerektiği gibi çalışmasını sağlamak, Ziyaretçilerimiz, üyelerimiz ve kullanıcılarımız için ücretsiz olarak yararlanmasını sürdürebilmesi için reklam satış amaçları ile kullanmak, Size yayınlarımızı göndermek, Elektronik posta ile bülten göndermek ya da bildirimler de bulunmak, Sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak, Size yeni hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek, Sturent olarak iş birliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak, Kullanıcının kimliğini ifşa etmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanmak, Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Platform içerisinde çıkabilecek sorunları ivedilikle gidermek, IP adresleri, kullanıcıları, ziyaretçileri veya üyeleri genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak. Sturent işbu Politika dışında başka verilerin güvenliği, gizliliği, toplanması vb. hususlarda başka politikalar veya prosedürler benimsemiş olabilir. Bu nedenle diğer politika ve hukuki metinleri de incelemenizi tavsiye ederiz.

4. Hangi Araçlarla ve Ne Zaman Bilgilerinizi Topluyoruz? Size ait kişisel verilerinizi; Sturent'e üye veya kayıt olduğunuzda, Çerezler ve konum takipli reklam hizmet uygulamaları, Reklam veya pazarlama ilanlarımıza giriş yaptığınızda toplamaktayız.

5. Size Ait Kişisel Verileri Nasıl Topluyoruz? 5.1. Üyelik/ Kayıt Sturent kayıt olurken isim, soy isim, elektronik posta adresi, telefon, adres, cinsiyet ve özgeçmiş bilgisi gibi bilgilerinizi, söz konusu platformlarda üyelik işlemlerinizi gerçekleştirirken, ilan ve reklam verirken, ürün ve hizmetlerimizden yararlanırken veya bizlerle iletişime geçerken paylaşmaktasınız.

Sturent Facebook, Linkedin, Instagram v.b. sosyal ağlarda yer alan hesaplarınız aracılığıyla da isim, soy isim, doğum tarihi, elektronik posta adresi vb. bilgileri girmeden kayıt veya üye olmak mümkündür. İşbu Politika kapsamında sosyal ağlar üzerinden hizmetlerimize kayıt veya üye olmayı tercih etmeniz halinde, söz konusu sosyal ağlar tarafından tarafımıza gönderilen verileri işleme, aktarma, saklama yetkilerini tarafımıza vermiş olursunuz.

Sosyal ağlar üzerinden yaptığınız kayıt veya üyelik işlemleri kapsamında IP adresi bilgilerinizi toplayabiliriz. Sosyal ağlar üzerinden eşleştirdiğiniz üyelik hesaplarınızı dilediğiniz zaman söz konusu eşleştirmeyi kaldırabilirsiniz.